150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x7x4mm Цилиндар Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија на Големо TS1499
Ново

150Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 7x7x4mm Цилиндар Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија

DEN 148.00
DEN 205.44

Во форма достапна за нарачката


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 150pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Цилиндар
Големина : 7x7x4mm
Дупка Големина : 4 мм
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.
Нашата Продавница Бр 313172
Ракување
Ние брод на мало цел во рок од 2 работни дена по приемот на платниот Сите промет на големо со предмети треба околу 7-10 работни дена за да се произведе и пакет Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба
Плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање, и ве молам одберете најдобар за вас Пакување
Превозот

Главните својства

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS1499
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Цилиндар

Избор на купувачот