Акустична Гитара Вратот За 41 Инчен Недовршени Акустична Гитара Вратот Замена Солидна Махагони
Ново

Акустична Гитара Вратот За 41 Инчен Недовршени Акустична Гитара Вратот Замена Солидна Махагони

DEN 1146.00
DEN 1432.80

Во форма достапна за нарачката

(освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина. Производи слики
Поврзани Производи $ 39.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.ви благодариме. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас 100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Направени од Okoume
Материјал на Главата Дрво е Махагони Дрво
Погодни за : 41 Инчен Акустични Гитари.
Пакет се вклучени :
1 x Акустична Гитара Вратот
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Сите Големина Информации се Мери со Рачен,таму можеби некои од грешка,се надевам на разбирање.(главно за цена ).Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас. одговара за Мартин Акустична Гитара
Нут должина : 44mm
Телото должина околу 380mm (не се вклучени главата)
Вкупната Должина околу 540mm
Опашката висина : околу 103mm
На Fretboard и Орев, не Се Вклучени,Вратот е Недовршена.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Тоа е нашиот живот, за да преживее. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .85
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Ви благодариме
. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи.

Главните својства

Број На Модел На:
41 Акустична Гитара Вратот
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Вратот
ОДГОВАРА ЗА:
41 Инчен Акустични Гитари
телото вратот:
Okoume
Колче Дупки Растојание:
40mm
Должина На Опашка:
103MM
Опашката Висина:
43mm
Нут должина:
44mm
Колче Дупка Со Дијаметар:
10мм
Должината На Телото:
за 380mm
вкупна должина:
за 540mm или 556mm

Избор на купувачот