EZREAL 2017 Гроздобер Бамбус очила за сонце Жени Мажи Поларизирана дрвени очила за сонце со Огледало UV400 Дрво Очила oculos de sol feminino
Ново

EZREAL 2017 Гроздобер Бамбус очила за сонце Жени Мажи Поларизирана дрвени очила за сонце со Огледало UV400 Дрво Очила oculos

DEN 563.00
DEN 840.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

рамка боја:
истите слики
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KITHDIA
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Број На Модел На:
KD008
Стил:
очила
Леќа Ширина:
59mm
Леќа Висина:
45mm

Избор на купувачот