hm Таванот 25cm Туш Рака Туш Цевка Месинг Хром Заврши Туш Оружје Туш Бум Потекло Guangdong Кина
Ново

hm Таванот 25cm Туш Рака Туш Цевка Месинг Хром Заврши Туш Оружје Туш Бум Потекло Guangdong Кина

DEN 1008.00
DEN 1900.80

Во форма достапна за нарачката


Таванот 25cm Туш Рака Туш Цевка Месинг Хром Заврши Туш Оружје Туш Бум Потекло : Guangdong, Кина
Кликнете на следниве производи , поголем попуст :
Дувачкиот туш рака за дожд туш главата бања тапа додатоци Таванот 25cm Туш Рака Туш Цевка Месинг Хром Заврши Туш Грб
Дувачкиот туш рака за дожд туш главата бања тапа додатоци Таванот 25cm Туш Рака Туш Цевка Месинг Хром Заврши Туш Оружје Таванот 25cm Туш Рака Туш Цевка Месинг Хром Заврши Туш Оружје Туш Бум Потекло : Guangdong, Кина

Главните својства

Број На Модел На:
HM-G005
Материјал:
Дувачкиот
прилагодлива висина:
No
Бренд Име:
hm
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
туш рака големина:
25*25*250mm
туш за рака:
туш за рака
Дувачкиот Туш Рака:
Дувачкиот Туш Рака
Туш Грб:
Туш Грб
Туш Рака Хром:
Туш Рака Хром
Дувачкиот Туш Рака Хром:
Дувачкиот Туш Рака Хром
Квадратни Туш Рака:
Квадратни Туш Рака
Туш Бум:
Туш Бум
Дувачкиот Туш Бум:
Дувачкиот Туш Бум
Квадратни Туш Грб:
Квадратни Туш Грб

Избор на купувачот