30CM Плоштадот Бакар Туш Рака за полнење За Туш Главата на Држачот за Ѕид за правилно Поставена Хром Позлатен Туш Бар Род во Бања
Ново

30CM Плоштадот Бакар Туш Рака за полнење За Туш Главата на Држачот за Ѕид за правилно Поставена Хром Позлатен Туш Бар Род во

DEN 706.00
DEN 1176.00

Во форма достапна за нарачката


Ние ќе го испратите вашиот објект во 2-5 дена по вашата исплата. Велика Британија | сад | Австралија | Канада |(Околу 15-25 Дена) Германија | Австрија | Швајцарија |(Околу 15-25 Дена) Франција | Италија | (Околу 25-30 Дена) Повеќето Земји | (За 25-60 Дена) HK пост : во рамките на 25days или повеќе Сингапур Пост : во рамките на 25days или повеќе Кина пост : во рамките на 35days. или повеќе Швајцарската Пост : во рамките на 25days или повеќе Шведска Пост : во рамките на 25days или повеќе Враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,и купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот. Повратни информации Доколку имате било какви прашања ве молиме да контактирате со нас преку Aliexpress или е-пошта. Ние со задоволство ќе ви помогне. Поради временската зона разлика , пораки ќе се одговори во рок од 24-48 часа . ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред да замине повратни информации. Ако ви се задоволи со нашите предмети, ве молиме да ни даде Позитивни повратни информации и 5-ѕвезди НСД, Бидејќи тоа е многу важно за мене. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Ако не ги задоволи ве молиме контактирајте ме пред да го напушти или ,ние ќе направиме се што е во моја моќ да им помогне на вас

Главните својства

Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Бренд Име:
Tuqiu
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
YS-SR0526

Избор на купувачот