ЕТ-LAC300 Замена Компатибилен проектор светилка за употреба во PANASONIC PT-CW330/PT-CW331R/PT-CX300/PT-CX301R/GW35C проектор
Ново

ЕТ-LAC300 Замена Компатибилен проектор светилка за употреба во PANASONIC PT-CW330/PT-CW331R/PT-CX300/PT-CX301R/GW35C проектор

DEN 1901.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : ЕТ-LAC300 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : PT-CW330 E,PT-CW331 RU,PT-CX300,PT-CW331 R,PT-CX301 R,PT-CW330 Проектор
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Главните својства

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
ЕТ-LAC300

Избор на купувачот