VORON КРАЛ и КРАЛИЦА Хип Хоп кофа шапка Embroider Писмо Парови Љубители Прилагодливи Сонцето Риболов Капи за Мажи Жени сонцето шапка
Ново

VORON КРАЛ и КРАЛИЦА Хип Хоп кофа шапка Embroider Писмо Парови Љубители Прилагодливи Сонцето Риболов Капи за Мажи Жени сонцето

DEN 191.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


>>>>>Начин на плаќање -Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање. >>>>>Превозот-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката. >>>>>Повратни информации -Почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. -Ве молиме ни e-mail или телефон нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволително ниво. -Вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Се надеваме дека може да се изгради добар и долгорочни деловни односи со вас, ви благодарам. >>>>>Политика на враќање -Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина. >>>>>Контактирајте со нас -Доколку имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа. Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Ви благодариме.

Главните својства

Тип На Објект:
Кофа Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
VORON
Топ Тип:
Станот
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
W979168
Околу шапка:
55-60cm
боја:
Црна
време на испорака:
7-45 дена, врз основа на начин да одбереш

Избор на купувачот