Бренд Нов Автомобил 3 Копчето ФОБ Далечинскиот Клуч СЛУЧАЈ Неисечени Сечилото Погоден за Peugeot 107 207 307 407 308 407 607
Ново

Бренд Нов Автомобил 3 Копчето ФОБ Далечинскиот Клуч СЛУЧАЈ Неисечени Сечилото Погоден за Peugeot 107 207 307 407 308 407 607

DEN 151.00
DEN 204.48

Во форма достапна за нарачката


Автомобил 3 Копчето ФОБ Далечинскиот Клуч СЛУЧАЈ Неисечени Сечилото Погоден за Peugeot 107 207 307 407 308 407 607
Спецификации :
Карактеристики :
- Најдобра замена за скршени или носење на копчиња, или голема за дополнителен клуч.
- Копче за случајот и за повикување на ножот само. Не електронски internals.
- Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот.
- Погоден за Peugeot 107 207 307 407 308 407 607.
- Само се намали на копчето нож,.земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени. Нема програмирање е потребно. Без Лого.
Сечилото Димензии : 40 х 8мм
Школка Големина : 60 x 30 x 15mm
Копчиња : (3)Заклучување/Отклучување/Trunk
Пакет Тежина : 40(g) / 1.41(оз)
Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 100(mm)*30(mm)*15(mm) / 3.94(во)*1.18(во)*0.59(во)
Мало Пакување : Не, Не Пакување
Пакетот Вклучува :
1 x Копче Случај Школка

Главните својства

Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
-
Осветленост Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Бренд Име:
IZTOSS
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
-

Избор на купувачот