170 широк објектив ангел автомобил копија камерата се применуваат во видови на автомобили со 8 led +Во-Цртичка сместување 4.3 жица автомобил екранот следење
Ново

170 широк објектив ангел автомобил копија камерата се применуваат во видови на автомобили со 8 led +Во-Цртичка сместување 4.3

DEN 1605.00
DEN 1887.84

Во форма достапна за нарачката

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
добредојдовте на нашата продавница
Нашата компанија се специјализирани во rearch и развој,
производство и продажба за многу години
Сертификат за инспекција производ
Детали на автомобилот наназад камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. Ние само брод да се потврди цел адреси.3" екран во боја количка за LCD монитор Висока резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини Спецификации : Домување материјал : ABS пластика големина на Екран : 4. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.3" паркинг следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1.3 инчи Резолуција : 800 W * RGB * 480 H Aspect ratio : 16 : 9 Напојување : DC 12 V±10% Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 4.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Многу го цениме за вашиот очекувајте .02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на мониторот
Автомобил следи параметри 4. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.

Главните својства

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
JF-MN01
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
14*16*7
Резолуција:
800*480
Функција:
автомобил камера и монитор
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
Шок-Доказ:
Yes
Екранот:
LCD
сензор на слика:
ccd
Следи Големина:
4.3
Школка Материјал:
Пластични
Сместување:
Во Цртичка

Избор на купувачот