DKS15CH AC КОМПРЕСОР КЛИМА УРЕД КОМПРЕСОР ЗА HITACHI KENKI ТЕШКИ МАШИНА 506011-6800 506211-5762 506211-6571
Ново

DKS15CH AC КОМПРЕСОР КЛИМА УРЕД КОМПРЕСОР ЗА HITACHI KENKI ТЕШКИ МАШИНА 506011-6800 506211-5762 506211-6571

DEN 6480.00

Во форма достапна за нарачката


ВИСОК КВАЛИТЕТ DKS15 CH AC КОМПРЕСОР КЛИМА УРЕД КОМПРЕСОР ЗА HITACHI KENKI ТЕШКИ МАШИНА 506011-6800 506211-5762 506211-6571
FUCTION : АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
ПРИЛОГ : Добро
КВАЛИТЕТ : СО ВИСОК КВАЛИТЕТ
АКЦИИ : ВО ПАРК
ДЕЛ БРОЈ :
506011-6800 506211-5762 506211-6571 506011-7441
КОМПРЕСОР ТИП : DKS15 CH Автомобил A/C Компресор
ГОДИНА : /
МАКАРА ДИЈАМЕТАР : 138 MM
НАПОН : 24 V
ЖЛЕБОВИ : 1 GR
ПРИМЕНА : HITACHI KENKI ТЕШКИ МАШИНА
Одвоиле од КОПНОТО,КИНА
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу. Кредитна Картичка T/T (Банкарски) Money Bookers Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија -Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk

Главните својства

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
25inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
G. ЅИД
Објектот Ширина:
26inch
Година:
сите
Специјални Функции:
АВТОМОБИЛ A/C СИСТЕМ
Објектот Должина:
28inch
Материјал Тип:
Железо
Објектот Тежина:
8kg
Примена:
ЗА АВТОМОБИЛ HITACHI KENKI ТЕШКИ МАШИНА
Компресор Тип:
DKS15CH ac компресор
макара дијаметар:
137MM
Жлебови:
1GR
Дел Број:
506011-6800 506211-5762 506211-6571 506011-7441
Volt:
24v
Пакет:
СТАНДАРДЕН ХАРД ХАРТИЈА ПАКЕТ
ОДГОВАРА ЗА:
АВТОМОБИЛ A/C КОМПРЕСОР
испорака:
брза испорака
Боја Име:
Сребро.

Избор на купувачот