KSOL 4 Парчиња SC20UU 20mm Алуминиум Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Черупка за CNC
Ново

KSOL 4 Парчиња SC20UU 20mm Алуминиум Линеарно Движење Топката Имајќи Слајд Черупка за CNC

DEN 1273.44

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема нов и висок квалитет се користи за дизајн на линеарно движење производи.Тоа може да соработуваат со линеарна имајќи да се обезбеди одлични спортски перформанси под високо оптоварување или долго удар прилики. 100% Сосема нов и висок квалитет
Тоа се користи за дизајн на линеарно движење производи.Тоа може да соработуваат со линеарна имајќи да се обезбеди одлични спортски перформанси под високо оптоварување или долго удар прилики.
Модел : SC20 UU
Вратило дијаметар : 20mm
Боја : Како што е прикажано на сликата
Материјал : Алуминиум
Димензија : Прибл.50 X54 X41mm(L×W×H)
Вклучени :
4 X SC20 UU 20mm Алуминиум Линеарно Движење Топката Имајќи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Главните својства

Избор на купувачот