20pcs/многу 2015 година Нови Сребро Круг Магнетски Затворач Snap Копчето Шарм За Правење Diy Snap Кожа Ѓердан Накит 4.2x2.3cm
Ново

20pcs/многу 2015 година Нови Сребро Круг Магнетски Затворач Snap Копчето Шарм За Правење Diy Snap Кожа Ѓердан Накит 4.2x2.3cm

DEN 1843.68

Во форма достапна за нарачката

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ве молам не'т се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и го освои't брод!
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092
Материјал : Алуминиумски,магнетни
Големина : одговара 18mm 20mm snap копчето
Боја : сребрена
ion 100% Нов Материјал Бакар(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 4.2 cm x2.3cm(1 5/8" x 7/8")
Дупка големина : 8.5 mm x4.2mm( 3/8" x 1/8") 6mm( 2/8") Дебелина : 10.9 mm( 3/8")
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор досадна сребрен тон(не сребро позлатен)
Да се направи за кожа бразлетна и ѓердан

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
одговара 18MM snap копчиња
позлата:
Родиум Позлатен
Бренд Име:
Ysawena
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Дијаметар:
18mm
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
бакарни легури
Тип:
Ѓумбирот Snap Копчето Наоди
користат за:
snap копчето накит
Материјал:
бакар,алуминиум
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL/EMS/UPS/Федекс

Избор на купувачот