До 2015 накит алатки и опрема,graver max алатка,накит engraver алатка
Ново

До 2015 накит алатки и опрема,graver max алатка,накит engraver алатка

DEN 19065.00
DEN 21183.36

Во форма достапна за нарачката


Превозот
1. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби
Плаќање
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Накит Graver Max Гравирање Машина алатки
Graver алатки, накит graver
Накит правење на резерви
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит
изработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање
удар, вага, и дијамант тестери. Цел обично ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.
Враќање
1. Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни
цените.
Пакет
1. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испраќање назад. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни информации
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Тоа'll само да ви треба 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената.Ви благодариме за разбирањето!. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 20 до 30 дена, во зависност од дестинацијата. И тоа 's околу 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
HD-DKS
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Избор на купувачот