Еден Дек Златна Фолија Покер Обоени Лицето Шминка Стил Пластични Играње Картичка Новина Подарок Бесплатен Превозот 1pc
Ново

Еден Дек Златна Фолија Покер Обоени Лицето Шминка Стил Пластични Играње Картичка Новина Подарок Бесплатен Превозот 1pc

DEN 360.00
DEN 600.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница
Име : Еден Шпил Златна Фолија Покер Обоени Лицето Шминка Стил Пластични Играње Картичка Новина Подарок Бесплатен Превозот 1pc
1. Луксузна Златна Фолија Покер Шпил Карти За Играње
2. Употреба на високо-одделение златна фолија и длабоко ембос површината
3. Јасна три-димензионални модели, сите видови на житни растенија, рефракција текстура сјае како злато 4. Високо флексибилен, трајни, нула помалку, не исчезнат и водоотпорен 5. Не само целосна уметничка вредност, но, исто така, може да биде подарок за вашите пријатели 6. Сет од 52+2 Картички 7. Спакувани се во атрактивна златна кутија
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.

Главните својства

Шема:
Полна Боја,Лице
Повод:
Свети Патрик,Крштевки & Крштевањето,ноќта на Вештерките
Број На Модел На:
Y-1
Бренд Име:
TSDAS
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот