За Toyota е корола / Левин 2015 година / РКА & Оригинални Екран Компатибилен / Автомобил Rear View Camera Групи / HD Назад До Обратна Камера
Ново

За Toyota е корола / Левин 2015 година / РКА & Оригинални Екран Компатибилен / Автомобил Rear View Camera Групи / HD Назад

DEN 1431.00
DEN 1907.52

Во форма достапна за нарачката


HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа
Го замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА & Оригиналните Приклучок
Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Камера
За Toyota е корола / Левин 2015 2016 - Автомобилот со Оригинални Екранот
Авто Задна Камера Во Живо Фотографии За Референца
Опис :
Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.
Клучни Карактеристики :
1 .High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2. со добра водоотпорен функција.
3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.
5. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Спецификација :
1.Ефективна Pixls : 440.000 (720x540)
2.Напојување : DC 12 V
3.Погледнете Агол : 170 степен
4.Слика Сензор : CCD1/3
5.TV систем : NTSC
6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии
7.Леќи на камерата : 18.5 mm
8.Sync. Систем : внатрешна
9.S/N Сооднос : >48 Db
10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди
11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm
12.Баланс На Белата Боја : Автоматски
13.Вода-доказ : IP66
14.Видео Кабел Должина : околу 6m
Цена & Пакет вклучува :
1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera
1 x видео кабли со струја Реле
1 x Switch Кабел
1 x упатство
Инсталација На Жици Дијаграм
За Превозот
Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачите.
Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот.
2) Ние не бродот да APO/FPO, P. O КУТИЈА адреси.
3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30.
4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо.
5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин.
6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа.
Повратни информации
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.

Главните својства

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Lyudmila
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
ЗА Toyota е корола / Левин 2015 2016 година

Избор на купувачот