WOSTU Реално 925 Sterling Silver Засекогаш Срцето се Поврзани со Срцето Пластовидно Свадба Прстени За Жените Dropshipping Накит DXR043
Ново

WOSTU Реално 925 Sterling Silver Засекогаш Срцето се Поврзани со Срцето Пластовидно Свадба Прстени За Жените Dropshipping

DEN 219.00
DEN 273.60

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 925 Фунта Сребрен Прстен , Ако НЕ ,10 Пати Наплата ! Животната Средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
DXR043
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
-
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата!
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Подарок за:
Пријател Девојка Сопруга, Мајка, Или Си

Избор на купувачот