2017 Нови Корејски Шарени Лента Кофа Femal Чанти Жените Мода Рамо Кеси String Едноставна Торба Боја Појас Рака Crossbody Торба
Ново

2017 Нови Корејски Шарени Лента Кофа Femal Чанти Жените Мода Рамо Кеси String Едноставна Торба Боја Појас Рака Crossbody Торба

DEN 874.00
DEN 1747.20

Во форма достапна за нарачката


2017 Нови Корејски Шарени Лента Кофа Femal Чанти Жените Мода Рамо Кеси String Едноставна Торба Боја Појас Рака Crossbody Торба
Карактеристики : · 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : · Висок Квалитет на Мека СТП Кожа Големина : · 29cmx26cmx11cm(Должина x Висина x Широчина)(1inch=2.54 см) (Приближно) Тежина : · 650g(Приближно) Функцијата : · Crossbody торба/торба Пакет Содржина : · 1 x женска торба Забелешка : · 1. Ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме. · 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. · 3.Сите слики во вид на снимање,ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Главните својства

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
кофа
Затворање Тип:
string
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
Бренд Нови
Бренд Име:
KVKY
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
29cmx26cmx11cm(Length x Height x Width)

Избор на купувачот