Урбан Мода Птица Цвеќиња Девојки Перница Покрие Дома Декор Троседот Стол Автомобил Декорација Перница Случај Покрие Almofada Cojines 43*43cm
Ново

Урбан Мода Птица Цвеќиња Девојки Перница Покрие Дома Декор Троседот Стол Автомобил Декорација Перница Случај Покрие Almofada

DEN 156.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 45x45cm ,тоа е невидлив патент дизајн и не се внатре. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вклучени 1 x Перница Покрие Пратката 1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Опис Одличен подарок за парови, пријатели, семејства, итн Додадете атмосфера во вашата куќа Невидливи патент на долната страна на перница покрие Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн Големина : 45 x 45cm Материјал : Памук, лен Боја : Како слики show Note : Перница не е вклучена. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Опис на Многу убава и уникатен дизајн памук, лен перница маска, направен од висок квалитет , дебели природен памук, лен ткаенини. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Нашата цел е задоволството на клиентите! ВраќањеНаплата 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Благодарам Забелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постои. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Тоа не е само многу удобна, но, исто така, совршен за апликации на чаир, троседот, автомобил, седиште декорација на перница капак. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Гаранција 1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Главните својства

Шаблон Тип:
Портрет
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
CR-(14)
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Печатење
Производство тип:
направи-да-цел
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Предност:
светла боја , никогаш нема да избледи
Забелешка:
бесплатни дизајн
simples време:
производство+испорака≤една недела
Патент:
скриен патент
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
Обликот:
Плоштад
Пакет:
1 парче перница маска

Избор на купувачот