свадба корист подарок и рекламирање материјали за гости--Клучот на Моето Срце Колекција копче за дизајн на шише настроената партија сувенири 100pcs/многу
Ново

свадба корист подарок и рекламирање материјали за гости--Клучот на Моето Срце Колекција копче за дизајн на шише настроената партија

DEN 6182.00
DEN 6720.00

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба корист подарок и рекламирање материјали за гости"Клучот на Моето Срце Колекција" копче за дизајн на шише настроената партија сувенири 100pcs/многу
Оваа "Клучот на Моето Срце Колекција" копче за дизајн на шише настроената ќе се отвори и двете шишиња и срца! Ги отвори сите видови на брави со овој клуч шише настроената корист дизајниран со појавата на копчето во умот. Види како кадифе јажиња дел и вратите отворени, кога ќе го додадете овој прекрасен објект во вашата листа на партијата на услуги! Работи добро со родендени, слатка sixteens, свадби, булчински тушеви, и многу повеќе!
Карактеристики и Факти :
Шише Настроената Големина : 4"L x 1 5/8"W
Tassel Должина : 3"
Едно парче метал сребро со хром финиш во скелетот копче форма; шише настроената е на дното со дизајниран копче врвот украсени од страна на покренати метални dot моделот
Клучот е во прилог бела tassel додава елеганција
Спакуван во сива сатен-наредени два-парче црна кутија, прозорец во својата образовна, и металик сребрена копче дизајни во аглите, врзани со бела organza лента заврши и за појавување на дизајн "За Вас" tag
Купувачот Известување
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам ,Western Union,T/T,итн
Ши pment :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Срцето
Број На Модел На:
KS
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc

Избор на купувачот