Повик за Нови Памук Мажите Т Кошула Bazinga Периодична Табела На Биг Бенг Теоријата Шелдон Купер Долг ракав, T-shirt
Ново

Повик за Нови Памук Мажите Т Кошула Bazinga Периодична Табела На Биг Бенг Теоријата Шелдон Купер Долг ракав, T-shirt

DEN 584.00
DEN 671.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
Рем
Sleeve Стил:
Долго
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук

Избор на купувачот