100yards Webbing Рака Полипропилен (PP Појас Токи широк 1cm 1.2 см 1.6 см 2cm 2.5 cm
Ново

100yards Webbing Рака Полипропилен (PP Појас Токи широк 1cm 1.2 см 1.6 см 2cm 2.5 cm

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Webbing Рака Полипропилен (PP Појас Токи широк 1cm 1.2 см 1.6 см 2cm 2.5 cm
материјал pp појас со висок qualit животната средина
боја црна
100yards =91.5 m
ние ќе брод од страна на кина пост или epacket или dhl или fedex односно или тнт или патарина или spsr или ups или други посебни превозот начин.
се надевам у не ум ова

Главните својства

боја:
широк 1cm, широк 12mm, широк 16mm, широк 2cm, 25мм широк
Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Ткаени
Употреба:
Кеси,Домашен Текстил,Чевли
Ширина:
1cm to 5cm
Број На Модел На:
1001

Избор на купувачот