YANRUO #3210 Сите Големини Пурпурна Сомот Овална Кристално да се Шие На Strass Flatback Кристал За Облека се Облекуваат Занает
Ново

YANRUO 3210 Сите Големини Пурпурна Сомот Овална Кристално да се Шие На Strass Flatback Кристал За Облека се Облекуваат Занает

DEN 680.00
DEN 755.04

Во форма достапна за нарачката


#3210 Сите Големини Пурпурна Сомот Овална Кристално Да Се Шие На Strass Flatback Кристал За Облека Се Облекуваат Занает
Кристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.
Објект : Да Се Шие На Кристал
Боја : Виолетова Сомот
Големина на : 7*10 11*16 17*24mm
Материјал : Стакло, Кристал
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :

Главните својства

боја:
7x10mm 144pcs, 11x16mm 72pcs, 17x24mm 45pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Обликот:
овална
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
YANRUO
Број На Модел На:
3210
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
Виолетова Сомот
Тип:
Strass Кристал Камен
Кристал се Шие на Користи Како:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,Облека, Додатоци
посебни:
Flatback Со Две Дупки
Користат За:
Жена Чевли,Булчински Свадба Dressess,Вечер Dressess,Кеси,Накит
Материјал:
кристално стакло
Големина:
7*10,11*16,17*24mm

Избор на купувачот