V стил W204 C63 Карбонски Влакна задниот браник diffuser усна спојлер За Мерцедес Бенц W204 C63 AMG 2012 2013 2014
Ново

V стил W204 C63 Карбонски Влакна задниот браник diffuser усна спојлер За Мерцедес Бенц W204 C63 AMG 2012 2013 2014

DEN 10788.00
DEN 12258.72

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања. Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.
V стил W204 C63 Карбонски Влакна задниот браник diffuser усна спојлер За Мерцедес Бенц W204 C63 AMG 2012 2013 2014
1. Mateteri : карбонски влакна
2. Одговара за Мерцедес Бенц C Класа W204 C63 Amg 2012 2013 2014
3. 3 M лента вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа

Главните својства

Бренд Име:
HastonSportsline
Мерцедес-Бенц Модел:
c63 amg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
10
C63 AMG-Година:
2011,2012,2013,2014
Поставување на Возило:
Задните
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Осветленост Дел Број:
За Мерцедес Бенц w204 c63 задниот браник diffuser
Објектот Висина:
10
Другиот Дел Број:
За Мерцедес Бенц w204 c63 задните diffuser
Производителот Дел Број:
За Benz C Class W204 AMG задните diffuser
Специјални Функции:
задните diffuser
Објектот Должина:
10
Објектот Тежина:
3.5
Fitment:
Мерцедес Бенц w204 c63 amg браник

Избор на купувачот