Автомобил Стил Главата Светилка случај за Nissan Tiida фарови 2008-2010 Tiida LED Светлата светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око Bi Xenon
Ново

Автомобил Стил Главата Светилка случај за Nissan Tiida фарови 2008-2010 Tiida LED Светлата светилки drl H7 D2H Криеше Опција

DEN 30300.00

Во форма достапна за нарачката


Детали за производот : Раководител Светилка случај за Nissan Tiida фарови 2008-2010 Tiida Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контролна Единица( Содржи баласт и хернија светла ) на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Главните својства

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Име На Модел:
issan Tiida фарови 2008-2010 Tiida
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Специјални Функции:
Осветлување
Објектот Тежина:
9kg
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Објектот Дијаметар:
70inch
Nissan Модел:
TIIDA
Леќа:
Вклучени
Lumens:
2800lm
Извор На Светлина:
Ксенон
Напон:
12V
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Тип На Објект:
Фарови

Избор на купувачот