Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Ayase Eli Танцување Партија Бал Фустани Суд Целосен Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay Носии
Ново

Љубовта Телевизија Училиште Идол Проектот Ayase Eli Танцување Партија Бал Фустани Суд Целосен Фустан Униформа Облека, Аниме Cosplay

DEN 6249.00
DEN 6719.52

Во форма достапна за нарачката


Големина : S M L XL XXL Прилагодите
Ако изберете една големина,ве молиме да ни кажете што се машки или женски?И висина,тежина,половината,биста,хип мерки за сопствени направени.
Боја : Како на слики
Материјал : Мат Сатенски
Пакет Вклучувајќи : Капа+ Ѓердан+ Облека+Цвет+ Ракавици+Хривнија
Answer : ___________________________ Note : petticoat и фан треба платат за екстра!
shipping Policy
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Факултативна Превозот Методи
Ако сакате побрзо превозот и како да се користи Експрес сервис како EMS, UPS-от, DHL, TNT, FEDEX, ќе им понуди конкурентна цена со попуст, ве молиме контактирајте не за понатамошни информации. Во нормална состојба, стоката ќе се доставуваат во рок од 37 работни дена по превозот.
КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ-ПРЕВОЗОТ ПРОМОЦИЈА
Ние надградба на превозот метод да се Изразат услуга atomically ако вашата нарачка вкупно повеќе од 200.0 ДОЛАРИ, вклучувајќи ги комбинираат превозот надомест. Ќе ја добиете вашата цел побрзо и побезбедно од Воздухопловната мали парцели.
Парцели во Задоцнување : Ако парцела одложена во превозот (повеќе од 20 дена од датумот на испраќање), ве молиме контактирајте со нас преку трговија јасли .
Услуги на клиентите : Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку трговија јасли секое време, ние ќе среќен да им помогне на вас како е можно поскоро.
Жалба
Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите Aliexpress.
ЗАТОА што : Ние ќе се обезбеди побрзо и побрзо решение од Aliexpress. Вашата помош и разбирање ќе бидат високо ценети.
Политика На Враќање
Се враќа ќе биде прифатена само ако некој објект е грубо погрешно или примени во грешка или оштетена состојба во 14 дена. И купувачот ќе се одговорни за враќање на трошоците. Целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот се врати стоката. Да се охрабруваат да го прочитате преглед пред поставување на својата цел. Треба да имате било какви прашања, ние го поздравуваме вашиот e-mail да разговараат во понатамошни детали. Ние ќе ги одговори сите прашања на најдоброто од нашата способност.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
cc-429
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Мат Сатенски
Знаци:
Ayase Eli

Избор на купувачот