Резервни бесплатен превозот Црна Палка Shifter Колче За Харли Дејвидсон сите модели (Стрит Боб FXDB/ Масти Боб FXDF/ Низок Rider FXDL
Ново

Резервни бесплатен превозот Црна Палка Shifter Колче За Харли Дејвидсон сите модели (Стрит Боб FXDB/ Масти Боб FXDF/ Низок Rider

DEN 857.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


"
Оваа Промена Колче заменува акции shift педали.
Attibutes :
Висок Квалитет Прилагодено Дизајн Shift Колче
Ротација е прилагодлив за удобно да се премине
Лесна инсталација! Нема дополнителен хардвер потребни
Спецификации :
Боја : Исто како слика шоу
Должина : Околу. 2.36""(без гром)
Болт : 8mm Навој Дијаметар
Материјал : Палка Алуминиум
Состојба : 100% Сосема Нов Резервни Производи
Пакетот Вклучува :
Исто како што се појави во слика
Инструкции не се вклучени
Fitment :
Одговара за Харли Дејвидсон сите модели (освен '06-подоцна VRSC модели со напред контроли и '08-'13 XR).
на пр.
Стрит Боб FXDB
Масти Боб FXDF
Лоу Рајдер FXDL
Лоу Рајдер S FXDLS
Вајд Глајд FXDWG
Софтејл Тенок FLS
Софтејл Тенок S FLSS
Наследство Софтејл Класичен FLSTC
Масти Момче FLSTF
Масти Момче S FLSTFBS
Софтејл Делукс FLSTN
Збег FXSB
CVO Pro Street Збег FXSE
Спортските 1200 Обичај XL1200 C
Roadster XL1200 CX
Super Low 1200 T XL1200 T
Четириесет и Осум XL1200 X
Super Low XL883 L
Iron 883 XL883 N
одговара за Харли Дејвидсон Улица 500 XG500
одговара за Харли Дејвидсон Улица 750 XG750
Роуд Кинг FLHR
Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU
Ултра Ограничен FLHTK
Ултра Ниски Ограничена FLHTKL
CVO Ограничен FLHTKSE
Стрит Глајд FLHX
Стрит Глајд Посебни FLHXS
Три Глајд Ултра FLHTCUTG
"

Главните својства

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT216-101-Б.К.
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg

Избор на купувачот