Топла Продажба на Сопствени анимиран шорцеви Бернард поларна мечка Pillowcase 50X50cm (Еден Страни)Дома навлаки
Ново

Топла Продажба на Сопствени анимиран шорцеви Бернард поларна мечка Pillowcase 50X50cm (Еден Страни)Дома навлаки

DEN 332.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Главните својства

Големина:
35X35cm, 40X40cm, 45X45cm, 60X60cm
Бренд Име:
shunqian
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Nonwoven
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Ткаенина Count:
60
тема count:
400TC
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница

Избор на купувачот