Pengiriman гратис 100 компјутери 100 uF 25 V 105C 25v 100uF frekuensi tinggi Радијална Electrolytic kapasitor, 6.* 11 mm IC ...
Ново

Pengiriman гратис 100 компјутери 100 uF 25 V 105C 25v 100uF frekuensi tinggi Радијална Electrolytic kapasitor, 6.* 11 mm IC ...

DEN 132.00
DEN 165.12

Во форма достапна за нарачката


Pengiriman гратис 100 компјутери 100 u F 25 V 105 C frekuensi tinggi Радијална Electrolytic kapasitor, 6.* 11 mm IC

Главните својства

Температурата На Работа:
.
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
25v 100uf
Пакет Тип:
преку дупка
боја:
Црна
Номинална Напон:
.
Тип:
.
Примена:
.
capacitance:
.

Избор на купувачот