Меки пластични вештачки isca pesca круг опашка протеини Копачка намамат риболов црв moggot копачка намамат мамки 4cm 50pcs Бесплатен превозот
Ново

Меки пластични вештачки isca pesca круг опашка протеини Копачка намамат риболов црв moggot копачка намамат мамки 4cm 50pcs Бесплатен

DEN 150.00
DEN 157.92

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот 4cm 50pcs мека пластика вештачки isca pesca круг опашка протеини Копачка намамат риболов црв moggot копачка намамат мамки

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
GR-0001
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
JYJ
боја:
избрани боја
Големина на:
4cm
Тежина:
0.7 g
Материјал:
мека пластика ,гел,гума
Функција:
circel опашка
Пакет:
10pcs/торба
Натпревар:
со убодни глава
Опашка:
една опашка
Сјајот:
има сјај во внатрешноста Копачка
Копачка намамат:
црв moggot копачка намамат мамки

Избор на купувачот