4 X Палење Серпентина За Toyota Avensis Camry е корола Land Cruiser Previa RAV4 За Lexus 2.0 2.4 90919-02248,90919-A2001
Ново

4 X Палење Серпентина За Toyota Avensis Camry е корола Land Cruiser Previa RAV4 За Lexus 2.0 2.4 90919-02248,90919-A2001

DEN 3305.00
DEN 3516.00

Во форма достапна за нарачката


Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови ,100% фабрика тестирани
Дел Број :
90919-02247 , 90919-02248 , 90919-A2001 , 90919-C2002 , 90919-T2001
90919-02260 , 90919-A2006 , CU1291 , 6731308 , UF495 , 5 C1419 , C1426 , 1788339
Fitment :
За Lexus
Е II GSE2_, ALE2_, USE2_ Е F 2007/11-2015/12 4969 кзм, 311 KW, 423 ГЛАСАЧКО место
За Тојота
Avensis _T22_ 2.0 VVT-i 2000/10-2003/02 1998 кзм, 110 KW, 150 PS
Avensis T25_ 2.0 2003/04-2008/11 1998 кзм, 108 KW, 147 КС
Avensis T25_ 2.4 2003/10-2008/11 2362 кзм, 120 KW, 163 КС
Avensis Kombi T25 2.0 2003/04-2009/12 1998 кзм, 108 KW, 147 КС
Avensis Kombi T25 2.4 2003/09-2008/11 2362 кзм, 125 KW, 170 КС
Avensis Kombi T25 2.4 2003/10-2008/11 2362 кзм, 120 KW, 163 КС
Avensis Liftback _T22_ 2.0 VVT-i 2000/10-2003/02 1998 кзм, 110 KW, 150 PS
Avensis Станица Вагон _T22_ 2.0 VVT-i 2000/10-2003/02 1998 кзм, 110 KW, 150 PS
Avensis Stufenheck T25 2.0 2003/04-2008/11 1998 кзм, 108 KW, 147 КС
Avensis Stufenheck T25 2.4 2003/09-2008/11 2362 кзм, 125 KW, 170 КС
Avensis Stufenheck T25 2.4 2003/10-2008/11 2362 кзм, 120 KW, 163 КС
Avensis Verso _CLM2_, _ACM2_ 2.0 VVT-i 2001/08-2009/11 1998 кзм, 110 KW, 150 PS
Camry MCV3_, ACV3_, _XV3_ 2.4 VVT-i 2001/11-2006/11 2362 кзм, 112 KW, 152 КС
Land Cruiser KDJ12_, GRJ12_ 4.0 2003/01-2015/12 3956 кзм, 183 KW, 249 ГЛАСАЧКО место
Previa MCR3_, ACR3_, CLR3_ 2.4 2000/08-2006/01 2362 кзм, 115 KW, 156 КС
RAV 4 II CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_ 2.0 VVT-i 4 WD 2000/06-2005/11 1998 кзм, 110 KW, 150 PS
RAV 4 III ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_ 2.4 VVT-i 2005/11-2015/12 2362 кзм, 125 KW, 170 КС
1.Една година Гаранција
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.
4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

Главните својства

Тип:
Затворена Магнетно
Материјал:
90919-02247,90919-02248,90919-A2001,90919-C2002,90919-T2001
Осветленост Дел Број:
90919-02260,9091902260,9091902248,9091902247,90919A2001
Производителот Дел Број:
90919C2002,90919C2006,90919T2001,CU1291,6731308,90919-A2006
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
ZCAUTO

Избор на купувачот