Електрична Гитара Guitarra Pickguard Нула Плоча За Explorer 76 Reissue Стил Делови Замена 3Ply Бисер Црно Бело
Ново

Електрична Гитара Guitarra Pickguard Нула Плоча За Explorer 76 Reissue Стил Делови Замена 3Ply Бисер Црно Бело

DEN 361.00
DEN 424.80

Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме
.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција.
На pickguard има 8 завртка дупки на страната на pickguard.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.
Бисер боја pickguard првиот кат се направени од celluloid. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.
Пакетот Вклучува :
1 X Pickguard за Explorer Ре-Издание Стил Замена Гитара или Други Слични Електрична Гитара. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас, Ние покажавме димензиите за референца,ве молиме бидете сигурни да проверите на слики и опис внимателно пред да го купи објектот. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.59
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . Тоа е нашиот живот, за да преживее.
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, бидејќи на аберации,ве молиме изберете боја според вашата потреба.
На pickguard има следниве Бои : црна бисер,бел бисер,црна,бела.
Одговара За Explorer Ре-Издание Стил Замена Гитара или Други Слични Електрична Гитара. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.
Анти-нула за заштита на гитара.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Производи imges
Поврзани Производи $ 3.

Главните својства

Број На Модел На:
Pickguard за Explorer Стил
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Pickguard
ОДГОВАРА ЗА:
за Explorer Ре-Издание Гитара Замена
Материјал:
3 Ply ПВЦ висок сјај пластика
боја:
црниот Бисер,бел Бисер,црна,бела
Type1:
електрична гитара pickguard
Type2:
гитара pickguard
type3:
3Ply Pickguard
type4:
Pickguard Бисер

Избор на купувачот