70Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 14x13x2mm Срце Љубов Приврзоци Шарм Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија на Големо TS1534
Ново

70Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 14x13x2mm Срце Љубов Приврзоци Шарм Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан трговија

DEN 112.00
DEN 155.52

Во форма достапна за нарачката


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 70pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Љубов Срцето
Големина : 14x13x2mm
Дупка Големина : 2mm
Функција : Шарм
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.
Нашата Продавница Бр 313172
Ракување
Ние брод на мало цел во рок од 2 работни дена по приемот на платниот Сите промет на големо со предмети треба околу 7-10 работни дена за да се произведе и пакет Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба
Плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање, и ве молам одберете најдобар за вас Пакување
Превозот

Главните својства

Бренд Име:
Zagos
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS1534
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот