за Мерцедес W201 W124 190E 260E 300E Електрична Гориво Пумпа 0 580 254 911 0580254911
Ново

за Мерцедес W201 W124 190E 260E 300E Електрична Гориво Пумпа 0 580 254 911 0580254911

DEN 554.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката

Бренд Нови Гориво Пумпа Во Парк и се Подготвени да Брод! Минимална Струја : 12 Volts, Max Моќ 5.2 Засилувачи Оперативен Притисок : 58 PSI (4 Бар) Минимум Проток @ Штекер : 25.1 GPH (95 LPH) за Гориво Пумпа за Врски : Влезот (15 MM) (Вшмукување Конекција), Штекер (Притисок Врска Нишка) (М12 x 1.5), Електрични (Позитивни М5 / Негативни M4) Вкупна Должина : 199mm, Пумпа Дијаметар : 52mm
Овој објект се вклопува со овие возила :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Главните својства

Објектот Тежина:
0580254911
Објектот Ширина:
0580254911
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Поставување на Возило:
0580254911
Земја/Регион на Производство:
0580254911
Специјални Функции:
0580254911
Amarok-Година:
2010
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
PABOKAY
Осветленост Дел Број:
0580254911
Производителот Дел Број:
0580254911
Објектот Висина:
0580254911
Фолксваген Модел:
Amarok
Другиот Дел Број:
0580254911
Објектот Должина:
0580254911

Избор на купувачот