4Pcs Природни Зелени Jade Чај Поставува Рачно мелење Деликатна чаши
Ново

4Pcs Природни Зелени Jade Чај Поставува Рачно мелење Деликатна чаши

DEN 812.00
DEN 1082.40

Во форма достапна за нарачката


големина 4. cm * /1.57 4 инчи. cm * / 1.57 инчи 3.5 см * /1.37 инчи

Главните својства

Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Кина

Избор на купувачот