Нови 315mhz Фиксна, кодот гаражни врати Далечински Управувач Долга Низа Безжични RF Водител
Ново

Нови 315mhz Фиксна, кодот гаражни врати Далечински Управувач Долга Низа Безжични RF Водител

DEN 194.00
DEN 216.00

Во форма достапна за нарачката


Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!
Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација. Alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!
Нови 315mhz Garage Вратата Далечински Управувач Долга Низа Безжични RF Водител Пакување Листа : 1 X RF далечински управувач (не се вклучуваат на батеријата) 1x стентови
(ве молиме изберете вграден-антена или надворешна антена) Производ Вовед : 1 Работен напон : DC 12 V 2 Напојување : Еден 23 A/12 V Батерија 3 Работат на струјата : ≤ 10m A 4 Зрачење моќ : ≤ 10m W 5 Мерењето отпорник : 4.7 М 6 Модулација режимот : ПРАШАЈ (Амплитудата модулација) 7 Работна Фреквенција :
315 m Hz 8 Пренос на Далечина : 1000m (Тоа е теорија растојание на отворено поле) 9 Енкодер тип на : Фиксен код PT2260 10 Големина : 90×40×16mm 11 Нето Тежина : 30g На далечински апликација : 1 мотоцикл, автомобил алармот производ 2 home безбедност на производот 3 далечински управувач гаража/врата на врата, далечински управувач стигнале врата, далечински управувач светла и други области 4 Индустриски кочница контрола
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : help.aliexpress.com/payment_method.html За испорака 1 Обично ќе брод од пакетот рок од 1-3 работни дена. 2 Време во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Гаранција&Политика на Враќање 1 Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. 2 Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или производителот за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. 3 Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, искрено iinvite вас да го напушти 5-ѕвезда и позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните својства

Број На Модел На:
433
Пакет:
Yes
Канал:
4
Фреквенција:
315 Mhz
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
Работен напон:
DC 12V
Енкодер Тип:
Фиксна шифра PT2260
Модулација На Чекање:
ПРАШАЈ (Амплитудата модулација)
Пренос на далечина:
1000m (Тоа е теорија растојание на отворено поле)
Напојување:
Еден 23A/12V Батерија

Избор на купувачот