100pcs метал клипови користат да се одржи на цврсти лента профил led цврсти лента додатоци клипови користат за алуминиум U,V алуминиум
Ново

100pcs метал клипови користат да се одржи на цврсти лента профил led цврсти лента додатоци клипови користат за алуминиум U,V

DEN 413.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


метал клипови користат да се одржи на цврсти лента профил led цврсти лента додатоци клипови користат за алуминиум U,V алуминиум
Пакет се Вклучени(100pcs клипови) : Pls напомене дека : 1 : За клип,ние секогаш испратена на една употреба за Еден вид U,доколку имате потреба за тип Б,V тип,или стан У ве молиме да ни остават порака(ве молиме проверете слика од еден тип, како што е подолу) 2 : Овој линк само за клипови само,не ги вклучуваат тип А,Б,В,рамни У алуминиум школка и led лента,ако треба,ве молиме да се купи дополнителни,благодарение на Производот слика
Најдобра продажба на производи
Плаќање :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не се најде во
нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Испорака :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности
Гаранција :
15 Дена Гаранција
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за враќање на средствата.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две
начин превозот на товар.
60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата .Купувачи
бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена .
2 Години Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 2 години, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме
нова по добивањето на неисправни објект. Но треба да се плати на две начин превозот на товар.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Ви благодариме за вашата поддршка!

Главните својства

Број На Модел На:
клипот
боја:
Нерѓосувачки Челик
Клипови:
помогне да инсталирате led лента

Избор на купувачот