Европа Тип Стил Е Договорена Дрво Жито Памук И Лен Маса Крпа Прашина Чај Маса Крпа Маска
Ново

Европа Тип Стил Е Договорена Дрво Жито Памук И Лен Маса Крпа Прашина Чај Маса Крпа Маска

DEN 567.00
DEN 756.00

Во форма достапна за нарачката


Европа Тип Стил Е Договорена Дрво Жито Памук И Лен Маса Крпа Прашина Чај Маса Крпа Маска
Производ Покажуваат : Политики и Планови за Плаќање 100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоките ќе бидат испратени на адресата што ја остави во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата. Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот). Превозот ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните својства

Спецификација:
70 X 70cm, 90 X 90cm, 100 X 140cm, 120 X 160cm, 140 X 140cm, 140 X 180cm, 140 X 200cm, 140 X 220cm
Стил:
Европа
Број На Модел На:
YS
Употреба:
Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Шаблон Тип:
Растенијата
Големина:
70X70cm,90X90cm,100X140cm,120X160cm,140X140cm
Бренд Име:
ahoyikaa
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Материјал:
Лен
Обликот:
Други
Функција:
Други

Избор на купувачот