WHS Нови Жените Ски Јакни дами брендови windproof топол капут женски водоотпорен снег јакна жена Отворено спорт облека зима
Ново

WHS Нови Жените Ски Јакни дами брендови windproof топол капут женски водоотпорен снег јакна жена Отворено спорт облека зима

DEN 2592.00
DEN 8640.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Функција:
Водоотпорен,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Windproof
Пол:
Жените
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
5766456
Бренд Име:
whs
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
S/42, M/44, L/46, XL/48, XXL/50

Избор на купувачот