Простор Галакси Печатење Црно Училиште Кеси За тинејџерки Мода Ѕвезда Универзумот Ранец Жените 30%ПОПУСТ T341
Ново

Простор Галакси Печатење Црно Училиште Кеси За тинејџерки Мода Ѕвезда Универзумот Ранец Жените 30%ПОПУСТ T341

DEN 715.00
DEN 1021.44

Во форма достапна за нарачката


Простор Галакси Печатење Црно Училиште Кеси За тинејџерки Мода Ѕвезда Универзумот Ранец Жените 30%ПОПУСТ T341
Производ Состојба : 100% Нов Топла продажба
Производ Стил : ранец училиште кеси ранец
Пакување : 1 парче во кеса ДИМЕНЗИИ : 40cm x 30cm X 17cm ≈ 15.7 инчен x 11,8 инчен x 6.69 инчен
Мора да се обрне внимание На следните состојби :
1.Целосно име : Ако сте руски купувачот. Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме, ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни
2.Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
3.Соработка : Ако сакате нашата долгогодишна соработка со добивање на повеќе поволна цена . Ве молиме контактирајте со нас активни .
4.Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики . Ви благодариме за вашето разбирање.
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,
!!!попуст,трае 1 ден, ве Молиме да се Купи Сега Или Додадете во Кошничката

Плаќање : да ја прифатиме плаќање преку Alipay тука. Ние прифаќаме сите кредитни картички што се автентикација преку ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Да се увери на нашите предмети, Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена .Ние ќе ви понудиме замена или пари назад. Ако сте пронашле нешто дефект со нашиот објект. Ве молиме да го испрати назад за слободни поправка или понуда за враќање на средствата. Ако сте пронашле дефекти по 3 месеци, исто така можете да вратите за размена на нова. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Превозот : Нашите производи се испорачани сите делови на светот,покрај APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина и многу други земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ние може да поминат 20 дена, како време на испорака, бидејќи на пристаништето на дестинацијата и други фактори Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме да договор со нас. Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само.Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Не го поддржува брендот етикета бренд.

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
IMOK
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Техника:
Втиснување
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Број На Модел На:
T341
Главен Материјал:
Полиестер
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Име на производ:
Училиште Кеси
Објектот:
ранец жени
погоден за 1:
Училиште Кеси за тинејџерки
погоден за 2:
училиште кеси за момчиња
Одговараат 1:
платно торба
Одговараат на 2:
Лаптоп Ранец
квалитет:
Висок квалитет
одговараат на 4:
средно училиште кеси
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на купувачот