Повторно Нула Феликс Argyle Cosplay Костим Од Re:Живот Во Еден Поинаков Свет Од Нула Cosplay Наменска Ноќта На Вештерките Костим
Ново

Повторно Нула Феликс Argyle Cosplay Костим Од Re:Живот Во Еден Поинаков Свет Од Нула Cosplay Наменска Ноќта На Вештерките Костим

DEN 4195.00
DEN 4415.52

Во форма достапна за нарачката


Повторно Нула Феликс Argyle Cosplay Костим Од Re : Живот Во Еден Поинаков Свет Од Нула Cosplay наменска ноќта на Вештерките Костим Вклучително и : Како што е прикажано Материјал :
Единствен Обработка на Време : 10-15 дена
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме оставете порака за вашиот биста,половината,колковите,висина,тежина,ви благодарам.
Напомена : 1. Обичај прави услуга е понудена вклучително и големина, боја и партија ја модифицирате .Било која боја и да било материјал понуда можете да изберете, а тоа може да ви треба екстра такса ако промената е многу специјална. 2. Високо квалитетен материјал и материјал кој се користи 3. Обично Нарачана се облекуваат според вашата цел количество на потребите за 10-20 дена. Пакување :
Нашите производи се пакуваат во пластична кеса. или ако имате било какви посебни барања, само кажи ни, ние ќе ги пакет според вас барање. Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,кредитна картичка,банкарски трансфер.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС", "FEDEX",Воздухопловната.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Политика за наплата :
Размена само
Ако фустани ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа. За Нас :
Ние сме професионални cosplay костим дизајн и производство на компанијата. Сите наши производи се направени од материјали од врвен квалитет, и со многу добра изработка.
Нашите колекции се да одговараат на различни вкусови на animei. Услуги на клиентите е нашата цел, ние ќе го направи она што некогаш е потребно да се најде дека зачудувачки gown за вашата специјална прилика.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Извор:
Повторно Нула
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Leggings,Врвот,Здолништа
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
COS0148
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Феликс
Компоненти:
Други Accesories
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Twill
Должина На Ракав:
Целосна
Аниме:
Повторно Нула
клучен збор:
Феликс

Избор на купувачот