2 парчиња Пред Хаубата Худ Гас Обвинет Гасни Амортизери Лифт поддршка Лифт Поддршка Амортизери За 1999-2001 2002 Ford F-250 Пикап 17.32 инчен
Ново

2 парчиња Пред Хаубата Худ Гас Обвинет Гасни Амортизери Лифт поддршка Лифт Поддршка Амортизери За 1999-2001 2002 Ford F-250 Пикап

DEN 1482.00
DEN 1628.64

Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме! 2 парчиња Пред Хаубата Худ Гас Обвинет Гасни Амортизери Лифт поддршка Лифт Поддршка Амортизери За 1999 2000 2001 2002 Ford F-250
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи) 17.57 Локација : Пред Хаубата Хауба , Пред Левата и Десната
Примена : за 1999-2002 Ford F-250 Супер Должност База на Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност База на Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност База Стандард Кабината Камионот 2-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност FX4 Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност FX4 Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност FX4 Стандард Кабината Камионот 2-Вратата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност Харли-Дејвидсон Издание Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999 Ford F-250 Супер Должност Харли-Дејвидсон Издание Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 Ford F-250 Супер Должност Харли-Дејвидсон Издание Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност Кралот Ранчот Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност Кралот Ранчот Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2001-2007 Ford F-250 Супер Должност Ласо Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност Ласо Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност Ласо Стандард Кабината Камионот 2-Врата Хауба за 1999-2002 Ford F-250 Супер Должност XL Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност XL Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2002 Ford F-250 Супер Должност XL Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност XL Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност XL Стандард Кабината Камионот 2-Врата Хауба за 1999-2002 Ford F-250 Супер Должност XLT Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност XLT Crew Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2002 Ford F-250 Супер Должност XLT Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 2004 и 2007 година Ford F-250 Супер Должност XLT Продолжена Кабина Пикап 4-Врата Хауба за 1999-2007 Ford F-250 Супер Должност XLT Стандард Кабината Камионот 2-Вратата за Хаубата
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.32 Компресирани Должина (инчи) 11. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Ви благодарам многу!
.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.

Главните својства

Објектот Ширина:
2 cm
Поставување на Возило:
Пред Хаубата Хауба
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Производителот Дел Број:
1999 2000 2001 2002 Ford F-250
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Должина:
17.32 inches
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Лифт поддршка Лифт Поддршка Рамења

Избор на купувачот