Играње на Картички во Облик Јасно Чоколадо Мувла Храна Одделение Поликарбонат Чоколадо Мувла DIY кујната готвење Желе Пудинг Бонбони Мувла
Ново

Играње на Картички во Облик Јасно Чоколадо Мувла Храна Одделение Поликарбонат Чоколадо Мувла DIY кујната готвење Желе Пудинг

DEN 439.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
Спецификации :
Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура
Материјал Храна одделение pastic Поликарбонат Форма
Кафе грав Големина приближно 14.5 cm x 28cm x 2.5 cm Храна-одделение PP, погодна за употреба за изработка на чоколадо, колачи, пица, леб, косата, желе, приготвена храна, пудинг, овошје, итн. Совршен за свеќа, бонбони, колачи, чоколадо или било занаети може да се замисли ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.
Услуга
Dorpshipping
1.вашиот клиент место цел во вашата продавница или веб-сајт. 2.ќе се одржи на истата цел во мојата продавница и да се задржи добивката. 3.ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директно. Превозот
(Нашите производи се многу соодветни , ве Молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.) 1.поради политика, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме. ви благодариме за соработката. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. 3.доколку трансакцијата е во chona јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен .ве молиме да се разбере. (Канада и Австралија купувачи ве молиме имајте во предвид : Со цел за подобро следење на безбедноста на стоки,Предлози изберете epack начинот на Достава . Бидејќи кина пост не може да query логистика информации .) Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,cerdit картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Да се заштити интересите, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се satisfide со тоа. Повратни информации
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важно за вашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме за вашата поддршка!

Главните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
2087
Бренд Име:
dcrt
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Количина:
1Pcs чоколадо мувла
Употреба:
направи чоколадо, бонбони, торта декорација . печење мувла
Големина Прибл:
14.5 cm x 28cm x 2.5 cm
Тежина:
320g
чоколадо форма:
кафе грав

Избор на купувачот