DIY Дома Декор Ѕид Налепница Кинески Calligraphy Ѕид Налепници за Дневна Соба Студија Соба Прозорец Стакло Налепница Дома Подарок
Ново

DIY Дома Декор Ѕид Налепница Кинески Calligraphy Ѕид Налепници за Дневна Соба Студија Соба Прозорец Стакло Налепница Дома Подарок

DEN 393.00
DEN 523.20

Во форма достапна за нарачката


2016 година DIY Дома Декор Ѕид Налепница Кинески Calligraphy Ѕид Налепници за Дневна Соба Студија Соба Прозорец Стакло Налепница Дома Подарок
Име На Производ : Ѕид Налепници
Полна Големина : 60*90cm
Ефект : 83*95 см
Спакувани Тежина : 0.15 kg/еез
Пакет : 1 парчиња во голем број.
Употреба : Божиќ, Нова Година украси за дома дневна соба, студија соба, luxery ресторан и хотел прозорец или стакло ѕид Декорација итн.
На Кинески "Таа Де" значи "Ако сакате да се добие тоа, мора прво да научат како да им даде на" "Succes не е горд, фрустрирани не се скрши"
Одлична декорација за да се зголеми до вашиот одмор дух.
Претставува среќен празнична атмосфера.
Среќа зад аголот.
Испорака детали за :
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Во САД, ние брод преку e пакет кој само да се земе 7-12 дена да пристигнат.
3. На Русија и на остатокот од светот, ние брод преку Кина Пост Воздух Пошта, тоа ќе трае 7-20 дена или повеќе денови за да се дојде, бидејќи на времето и царинење. Ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
4. Ако консумираат повеќе од $100 во нашата продавница, или пакет со прекумерна тежина, 2 KG, ние ќе брод на пакет преку DHL, UPS-от , EMS, Fed Ex, која само што трае 3-7 дена за да стигнат до вашиот дом!
5. Ве молиме имајте во предвид сите предмети за слободни-превозот, но ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за сопствени грешки такса. Царинење надоместоци на товар на купувачот .

Главните својства

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
LD-6023
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Стил:
Традиционален Кинески
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Кинески calligraphy ѕид налепници
Полна Големина:
60*90 см
Ефект:
83*95 см
Употреба:
Ѕидот налепници за домашна декорација
Материјал:
пластични латекс
Функција:
кинески calligraphy
Примена:
Ѕидот налепница за дневна соба и студија соба
боја:
Црна

Избор на купувачот