1 Buc 40mm Понесе 20mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA40-20
Ново

1 Buc 40mm Понесе 20mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA40-20

DEN 502.00
DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 40x20
Род : 40mm
Удар : 20mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA40-20

Избор на купувачот