1Pcs 4V130P-06 AC220V Електромагнетниот Воздушен Вентил 5 порта 3 позиција BSP 1/8
Ново

1Pcs 4V130P-06 AC220V Електромагнетниот Воздушен Вентил 5 порта 3 позиција BSP 1/8

DEN 890.00
DEN 936.96

Во форма достапна за нарачката

Опис :
4 V130 P-06 AC220 V Електромагнетниот Воздушен Вентил 5 порта 3 позиција BSP 1/8"
Двојно електромагнетниот и три позиции центар затворени
Тоа е сосема нов, добар qu ality & високи перформанси Модел : 4 V130 P-06 AC220 V Позиции : 5 пристаништа/3 позиции Ефективни Дел Област : 9mm2 (CV=0.5) Порт Големина : Воздух Влезот=Воздух Излезот=Издувните=1/8"BSP Работи Media/Fluld : 40 Micron Филтрира Воздухот Движење Шема : Внатрешно Упатство Тип на Оперативен Притисок : 0.15-0.8 MPa / 22-116 PSI Max. Притисок Отпорност : 1.2 MPa / 174 PSI Оперативни Tempe : -5 до + 50°C / 41-122°F Дозволиво Напон Флуктуација : ±10% од Оценет Напон Потрошувачка на Енергија : AC : 2.5 VA / DC2.5 W Изолација и Заштита Класа : С Класа / IP65 Жици Форма : Олово Жица или Конектор Тип Највисок Акција Фреквенција : 5/s Најкус Побудување Време : од 0,05 втор
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил . Русија . Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Ви благодариме И среќно!

Главните својства

Број На Модел На:
4V130P-06 AC220V (Жица)
Тип:
Вентили

Избор на купувачот