НОВИ DIY 5D Дијамант Слика Пејзажот на Природата полн Плоштад вежба оркестарот Мозаик Везови Серија Инкрустирани смола поставува дијамант шема
Ново

НОВИ DIY 5D Дијамант Слика Пејзажот на Природата полн Плоштад вежба оркестарот Мозаик Везови Серија Инкрустирани смола поставува

DEN 330.00
DEN 559.20

Во форма достапна за нарачката

Заштита на животната средина на смола е drilled со 2,5 mm (9 дел) и 2. 4) може да се меша и секоја точка од нашата продавница и да ги испраќаат заедно! 1) Нормално, ние ќе брод надвор предмети во рок од 48 часа, откако ќе ја добиете вашата исплата информации.околу 4-10 работни дена од UPS-от//Федекс B). 3) Време На Испорака : А). Тоа е бесплатен превозот на речиси низ целиот свет од Кина Пост Воздух Mail. Користете помош на пинцета да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број. 01 / Плоштад Дијамант Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на филтрирање боја шема, поблиску до оригиналната ефект,и на плоштадот дијаманти е шарени три-димензионални сјај, дел јасно, одлична текстура. Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не. 04 / Strong лепливоста Ние ги користиме специјални нафта лепила стап, го држи сила со дијаманти повеќе цврсто. Вежба Складирање Кутија (2x6) 04. Сечење процес единствени, се поделат во 9 дел и 13 дел, совршено се вклопуваат екранот, повеќе сјајна. Персонализација на Слика : Ние може да се направи сопствен производ за било која слика. Зелена полу-отворен Вежба Плоча 03. Мали Торби Вниманието : На Вежба Складирање Кутија (2x6) е нашата sepcial алатка, тоа е погодно за менување на дијаманти додека ви се прави вашиот ремек-дела. Стави дијаманти во вежба складирање кутија (2x6 ) , се држи на налепница, напишете ја боја нема. Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат.) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти. Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдовте на нашата продавница повторно, имаме убаво попуст за стари пријатели. Дијамант сечење процес е ригорозна, совршен допир, мазна и нежна, транспарентни треперење, висок индекс на рефракција. 01 / Сјае Светло Овој дијаманти насликани од страна на рефракција силна дијаманти, силна три-димензионални сенце, сјае светло, веднаш да заличи до вашиот дом. 05 / Rigorou Дијамант Сечење Процес 01 . Може да се стави книга на предниот дел од дијамант цртеж, со раце притисне на книгата. 03 / Среќен Семејство Време Инкрустирани дијаманти сликарство може да биде многу луѓе се креативни, забава, дозволете им на децата со создавањето, може да се развие интелигенција и зголемување на чувството и зголемување на чувството на chlidren. (Поголема големина, подобар резултат. Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци. Тркалање до производ и кои се соочува надвор пред par, преполна со нашите цилиндар пакет за да го заштити без гребнатинка. Пакување : Подароци Кутија за Пакување и Меур Торба за Пакување.
Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство. 02 / Предност дијамант Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои, употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.20-40 работни дена од кина пост воздух воздухопловната,руската земја обично треба повеќе денови D). Повторете ги претходните чекори, се додека не заврши целата слика. Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе. 02 / Едноставен и лесно да се научат На платно само дијамант вежба ставете ги во соодветниот број за локацијата, може да биде едноставен и лесно да се научат, лесен за употреба, само за да ви даде едноставен.

Главните својства

Големина:
20X26cm bag packing, 30X39cm bag packing, 40X52cm box packing, 50X65cm box packing, 60X78cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
MATRESHKA
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
Над 45
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT
Алатки тип:
Алатка Поставува
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вез Метод :
дијамант везови
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Функција:
Дома декорација
Ткаенина Тип:
Платно

Избор на купувачот