црното волкот секс играчки Прстен Замолчени Флерт Отвори Устата со О-Прстен за време на сексуалниот ропство ,во BDSM и возрасни еротски игра за парови
Ново

црното волкот секс играчки Прстен Замолчени Флерт Отвори Устата со О-Прстен за време на сексуалниот ропство ,во BDSM и возрасни

DEN 230.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката

СМ топка-замолчени оковани брадавица менгеме притисок-регулиран возрасни игри за парови флерт секс играчки Карактеристики : Тие се врзани со силиконски топката замолчени со брадавица стеги. -Прилагодлив Вратот ремени речиси сè. -Silikonovye Замолчени овозможува гризе игра добро. Исчезнуваат дизајн, двојната дебелина на рака со брадата. -Дијаметар Замолчени топка : 45 мм. -Zazhimy Брадавица се прилагодливи притисок завртки за дополнителна удобност. Tare тежина : 0.13 кг Пакет големина (l X W X h) : 13.00x10.00x5.00 cm / 5.12x3.94x1.97 инчен Пакет содржина : 1 x топката замолчени оковани брадавица стеги

Главните својства

боја:
мали
Бренд Име:
BLACKWOLF
Број На Модел На:
замолчени-3
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No
Тип:
устата замолчени
боја:
Црна
Стил:
секс играчки;возрасни игри
Материјал:
Висококвалитетна кожа
Тежина:
130g
Пакет:
Дискретна пакет

Избор на купувачот