Статуата на буда figurine декорација монахот чај милениче автомобил додатоци бонсаи градина куќа декорација tathagata Индија Јога Mandala
Ново

Статуата на буда figurine декорација монахот чај милениче автомобил додатоци бонсаи градина куќа декорација tathagata Индија

DEN 288.00
DEN 302.40

Во форма достапна за нарачката


Големина : 9cm x 4cm x 4cm
Материјал тип : Песна порцелански Печката
Модел : 1,2,3,4
Пакет : 1 buc
0.9

Главните својства

Големина:
S
Бренд Име:
hipickmi
Материјал:
Виолетова Глина
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Индија
Материјал:
Керамички

Избор на купувачот