Оригинални нови VWT1110 VWT-1110 dvd ласерски леќи ЗА ПИОНЕР CLD505/605 ласерски леќи
Ново

Оригинални нови VWT1110 VWT-1110 dvd ласерски леќи ЗА ПИОНЕР CLD505/605 ласерски леќи

DEN 7200.00

Во форма достапна за нарачката


Оригинални нови VWT1110 VWT-1110 dvd ласерски леќи ЗА ПИОНЕР CLD505/605 ласерски леќи

Главните својства

Специјални Функции:
CD Плеер,DVD Плеер,CD-R
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Големина На Дисплеј:
6.5
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
VWT1110
BMW Модел:
525i
Дигитални Медиуми Формат:
DVD-R/RW,CD
525i-Година:
1990,1991
Бренд Име:
angibabe
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Објектот Големина:
6*5*1cm
Резолуција:
300
Напон:
12V
боја:
Црна
Од Моќ:
5w
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на купувачот