Големи Пластични Пребивање тесто тесто ролери нож Кујна Gadgets, Пица, Тестенини колаче машина ролер блејд фондан торта Печење алатка
Ново

Големи Пластични Пребивање тесто тесто ролери нож Кујна Gadgets, Пица, Тестенини колаче машина ролер блејд фондан торта Печење

DEN 252.00
DEN 264.96

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
Спецификации :
Материјал : ABS пластика, (SGS сертификација)
Големина : Како слика show ( 12 *20cm)
Количина : 1pcs ролери машина ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.
Услуга
Dorpshipping
1.вашиот клиент место цел во вашата продавница или веб-сајт. 2.ќе се одржи на истата цел во мојата продавница и да се задржи добивката. 3.ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директно. Превозот
(Нашите производи се многу соодветни , ве Молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.) 1.поради политика, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме. ви благодариме за соработката. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. 3.доколку трансакцијата е во chona јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен .ве молиме да се разбере. (Канада и Австралија купувачи ве молиме имајте во предвид : Со цел за подобро следење на безбедноста на стоки,Предлози изберете epack начинот на Достава . Бидејќи кина пост не може да query логистика информации .) Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,cerdit картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Да се заштити интересите, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се satisfide со тоа. Повратни информации
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важно за вашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме за вашата поддршка!

Главните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
dcrt
Број На Модел На:
4530
Материјал:
Пластични
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
тесто тесто ролери
Количина:
1pcs ролери машина
Големина:
12*20cm
Нож дијаметар:
4.5 cm

Избор на купувачот